ÖĞRENCİ YÖNETİMİ MODÜLÜ

 

 

1.     Öğrenci Yönetim Modülü; danışmanı olduğunuz öğrencilerinizin öğrenci bilgilerini ve ders kayıt bilgilerini görmenizi sağlar. Bu modül sayesinde öğrencinin akademik danışman hareketlerini ve öğrenci kayıt hareketlerini görebilir, mesaj listesi sekmesiyle mesaj hareketlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

 
 
 

 

2.       Filtreleme Seçeneğiyle belirlediğiniz kriterlere göre danışmanı olduğunuz öğrenci bilgilerine ulaşabilirsiniz. (Filtreleme işlemlerinde klavyenizin ctrl tuşuyla seçtiğiniz filtreyi aktif/pasif yapabilir, shift tuşuyla istediğiniz alanları bloklayabilirsiniz.)

 
 
 

  ÖĞRENCİ BİLGİLERİ MODÜLÜ

 

 
 

 

 
 
 

3.     Öğrenci Bilgileri Modülü; ilgili öğrencinin kimlik bilgilerini, iletişim bilgilerini ve dönem bilgilerini görmenizi sağlar.

 
 
 

  DERS KAYIT BİLGİLERİ MODÜLÜ

 

 

 

 

4.    Ders Kayıt Bilgileri Modülü; ilgili öğrencinin aldığı tüm dersleri görmenizi sağlar. Öğrencinin muaf olduğu dersleri de buradan görebilirsiniz.

 
 

  HAREKET GÖRÜNTÜLEME MODÜLÜ

 

 

 

 

5.    Hareket Görüntüleme Modülü; ilgili öğrencinin tüm akademik danışmanlarını görmenizi sağlar. Öğrencinin kayıtlarında hareketlilik varsa bunu da görebilmenizi sağlar.

 
 
 

  MESAJ LİSTESİ MODÜLÜ

 

 

 

6.    Mesaj Listesi Modülü; Size gelen ve sizin gönderdiğiniz tüm mesajları izlemenize olanak tanır.